| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 76 g |
| Vodotěsnost | 200 m |
od 154 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
76 g
Vodotěsnost
200 m
Casio G-Shock DW-5000R-1AER jsou pánské sportovní hodinky připomínající více než 40 let od uvedení prvního odolného modelu Casio G-Shock DW 5000 z roku 1983. Řada G-Shock nabízí již desítky let odolné hodinky s velkým množstvím funkcí v účelném a nadčasovém provedení.
Casio G-Shock DW 5000R-1A jsou svou podobou věrné původnímu modelu G-Shock, zároveň jsou však vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi. Hodinky zdědily designové prvky vůbec prvního G-Shocků. Stejně jako u předlohy je i u modelu DW 5000R-1A pouzdro kombinací pryžového obalu a ocelového jádra a okolí digitálního displeje zdobí vzor cihlové stěny.
Casio G-Shock DW-5000R-1AER mají digitální displej, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a mnohé další funkce. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybavené podsvícením displeje. Ten vás svým rozsvícením také upozorní na dokončení odpočtu, hodinový signál, nastavený čas alarmu apod.
Odolné pouzdro hodinek doplňuje již klasicky odolný pryžový řemínek zakončený trnovou sponou, který do posledního detailu kopíruje podobu originálu z roku 1983. Řemínek i obal pouzdra jsou vyrobené z pryskyřice na biologické bázi. Displej chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 42,3 mm se řadí mezi středně velké hodinky. Voděodolnost tohoto modelu je 200 m, je podpořena šroubovacím kovovým dýnkem. S hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.
Hodinky potěší prodlouženou výdrží baterie, dosahující až 5 let.
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení ve spojení s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou oproti běžným hodinkám odolnější vůči otřesům a nárazům. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.
Recenze, testy a články:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 76 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 3576 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
5 let |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 42,3 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
48,9 mm |
| Výška pouzdra | 13,1 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Ocel, pryskyřice |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Automatický kalendář |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | Režim 12/24, Automatický kalendář, Odpočítávací stopky, Upozornění rozsvícením displeje |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky se stopkami Pánské nejprodávanější hodinky Pánské ocelové hodinky G-Shock G-Shock Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky Casio Pánské hodinky do 5000 Kč Pánské hodinky s datem Pánské japonské hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské černé hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské hodinky s budíkem Hodinky dárek pro muže Casio Pánské hodinky s minerálním sklíčkem
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: