Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
53 g
Vodotěsnost
200 m
Casio G-Shock DW-5600AI-1ER Andrés Iniesta jsou speciální edicí vytvořenou ve spolupráci s Andrésem Iniestou, jedním z nejlepších fotbalových záložníků všech dob.
Základní černá barva hodinek je doplněna tmavě červenou, typickou barvou Iniesty. Na tlačítku na pozici 8. hodiny je laserem vyvedeno číslo „8“, tedy slavné číslo Iniestova dresu. Řemínek zdobí Iniestovo heslo „Ovládni hru“ – a na očku řemínku najdeme jeho oficiální logo. Při aktivaci podsvícení překvapí Iniestova silueta připomínající jeho legendární gól na mistrovství světa. Na dýnku hodinek pak nechybí hráčův podpis.
Casio G-Shock DW 5600AI-1 přináší jednoduchý, ale jedinečný design a stejně jako další modely z rodiny DW 5600 mají digitální displej, který zobrazuje datum, den v týdnu, odpočet, stopky, budík a další funkce. Z těch zajímavějších zmiňme například plně automatický kalendář a funkci upozornění rozsvícením displeje při aktivaci budíku, dokončení odpočtu, hodinovém signálu apod. LED osvětlení displeje využijete také pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách.
Pouzdro hodinek doplňuje pryžový řemínek vyrobený z biomasy, vynikající vysokou odolností a dlouhou životností. Displej chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 42,8 mm se řadí mezi středně velké hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat. Díky použitým materiálům dosahuje váha hodinek pouhých 53 gramů.
Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení odkazujícím na spolupráci s tímto slavným hráčem.
Andrés Iniesta
Profesionální fotbalista ze Španělska, narozený 11.5.1984, který hraje na pozici středního záložníka. Ve 12 letech se připojil k mládežnickému týmu FC Barcelona. Již v roce 2002 za Barcelonu nastupuje k prvnímu profesionálnímu zápasu. Jeho další působivé úspěchy zahrnují čtyři tituly Ligy mistrů, devět mistrovských titulů La Liga Española a zisk tří trofejí FIFA Club World. V roce 2018 přestoupil z FC Barcelona do japonského Vissel Kóbe. V současné době hraje za klub UAE Pro League Emirates.
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou oproti běžným hodinkám odolnější vůči otřesům a nárazům. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 53 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 3525 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 42,8 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
48,9 mm |
| Výška pouzdra | 13,4 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Pryž |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Automatický kalendář |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Režim 12/24, Automatický kalendář, Odpočítávací stopky, Rozsvícení displeje při alarmu ad. |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: