Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
56 g
Vodotěsnost
200 m
Casio G-Shock DW-5600NNJ-2ER Ninja Series Jsou speciální edicí, která vás zavede do světa japonských bojových umění. Vydejte se s touto novinkou po stopách japonských legendárních ninjů. Vše na těchto hodinkách je inspirováno těmito bojovníky, kteří se vydali v utajení sloužit mocným šógunům a daimjóům ve starém Japonsku.
Kombinace japonských znaků ve slově ninja odkazuje na vysokou odolnost a stejnou houževnatost, kterou ztělesňuje G-Shock. Hodinky mají na číselníku symbol hvězdy shuriken ninja, která se opakuje také na dýnku a očku řemínku.
Casio G-Shock DW-5600NNJ-2ER Ninja Series přichází v temně modrých tónech a se vzorem symbolizujícím suiton no jutsu. Suiton no jutsu je jednou z dovedností tonjutsu, jíž užívali ninjové k urkytí před svými nepřáteli. Suiton no jutsu zahrnuje umění uniknout a proniknout úkrytem v rybnících, řekách, příkopech a dalších vodních plochách. V případech, kdy musel bojovník zůstat ve vodě nepozorován, anebo uniknout pod vodní hladinou se pro dýchání obvykle používala jako šnorchl část bambusu, ale legenda říká, že ninjové, aby se dostali ještě hlouběji pod vodu pro dýchání používali pochvu meče, které uřízli špičku. Hodinky jsou vyrobené v Japonsku, země, z níž pocházejí ninjové, jsou dodávané ve speciálním balení.
Casio G-Shock DW 5600NNJ-2 mají digitální displej, který zobrazuje datum, den v týdnu, odpočet, stopky, budík a další funkce. Z těch zajímavějších zmiňme například plně automatický kalendář a rozsvícení displeje při aktivaci budíku, dokončení odpočtu, hodinovém signálu apod.
Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové a zdobené postavičkami ze světa jednotlivých řad Casio G-Shock. Displej chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 42,8 mm se řadí mezi středně velké hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.
Hodinky jsou dodávané ve speciálním balení.
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou oproti běžným hodinkám odolnější vůči otřesům a nárazům. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 56 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 3229 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 42,8 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
48,9 mm |
| Výška pouzdra | 13,4 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Pryž |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Bílá, černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Automatický kalendář |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Režim 12/24, Automatický kalendář, Odpočítávací stopky, Rozsvícení displeje při alarmu ad. |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: