Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
99 g
Vodotěsnost
200 m
Casio G-Shock GM-110EARTH-1AER Planet Earth jsou sportovní hodinky ze série GM-110, která nově nabízí pouzdra s ocelovými prvky. Hodinky díky jejich funkcím a odolnosti oceníte při sportu, v přírodě a při volnočasových aktivitách. Všechny funkce jsou snadno použitelné díky kombinovanému analogovému a digitálnímu číselníku. Konstrukce kombinující ocel a plast hodinkám propůjčuje stále nízkou váhu, i přes větší rozměr se tak příjemně nosí. Navíc jsou velmi odolné a snesou i hrubší zacházení.
Vzhled hodinek Casio G-Shock GM-110EARTH-1AER Planet Earth je inspirován podobou Země při pohledu z vesmíru. Pohled na hodinky vám přiblíží právě podobu naší domovské planety pohledem z vesmíru. Hodinky mají modré iontové pokovení na obalu z nerezové oceli, vícebarevná úprava připomíná pohled na oceány a mraky planety Země. Speciální potisk je také na číselníku, ten připomíná zemský terén. Ručka subčíselníku na pozici 9. hodiny je vyvedena v podobě satelitu. Speciální podobu má také dýnko hodinek.
Casio G-Shock GGM 110EARTH-1A jsou modelem ze série GM-110, která doplňuje plastová pouzdra o kovový prvek v podobě vnějšího obalu. Číselník hodinek je chráněn minerálním sklíčkem a disponuje kombinovaným zobrazením času (analogové a digitální), vedle něhož zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a další funkce. Při zhoršených světelných podmínkách oceníte LED osvětlení a luminiscenční ručky. Pouzdro hodinek doplňuje pryžový řemínek. Díky průměru pouzdra 48,8 mm se řadí mezi vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení ve spojení s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou oproti běžným hodinkám odolnější vůči otřesům a nárazům. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 99 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 5553 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 48,8 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
51,9 mm |
| Výška pouzdra | 16,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Plast, ocel s IP |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Kombinovaný |
| Barva číselníku | Modrá |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Automatický kalendář, Duální čas / GMT, Světové časy |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Odpočet, Světové časy, Režim 12/24, Plně automatický kalendář |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: