Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
88 g
Vodotěsnost
200 m
Casio G-Shock GX-56RC-1ER jsou pánské sportovní hodinky, které nabízí množství funkcí, vysokou odolnost proti nárazům, blátu, vodě, to vše ve spojení s moderním designem.
Casio G-Shock GX 56RC-1 Rust Series jsou novinkou ze série Rust Series, která se použitím modrých a bronzových tónů inspirovala rezavějícím a patinujícím kovovým povrchem - hodinky tak odkazují na svou pověstnou odolnost. Casio GX 56 jsou označovány jako King of G, jsou zkonstruovány s ještě vyšší odolností v rámci již tak odolných G-Shock. Mohou se pyšnit, že prošly testy na americkou armádní normu MIL-STD-810G, které vyhověly.
Casio G-Shock GX-56RC-1ER Rust Series mají digitální displej, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a další funkce. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové. Displej chrání minerální sklíčko. Předností hodinek je solární napájení, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla. Díky průměru pouzdra 53,6 mm se řadí mezi velké hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou oproti běžným hodinkám odolnější vůči otřesům a nárazům. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.
Recenze a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 88 g |
| Pohon | Solární |
| Strojek | 3221 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
při plném nabití bez dobíjení - 11 měsíců běžného provozu, 27 měsíců v úsporném režimu |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 53,6 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
55,5 mm |
| Výška pouzdra | 17,5 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Pryž |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Automatický kalendář, Světové časy |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | Režim 12/24, Automatický kalendář, Odpočet |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: