Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Plast
Hmotnost
50 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Casio MCW 100H-1A jsou pánské, univerzální, sportovní hodinky, které svým majitelům nabízí funkce chronografu a moderní design.
Casio MCW 100H-1A mají analogový ciferník, který zobrazuje datum, stopky nebo čas v 24 hodinovém formátu. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové. Hodinky jsou tak velmi lehké a příjmně se nosí. Subciferníky na pozici 6 a 9 jsou sčítači vteřin a minut, jež lze ovládat postranními tlačítky stopek – horní tlačítko stopky spouští a zastavuje, spodní resetuje naměřené hodnoty. Subciferník na pozici 3 je ukazatelem 24 hodinového formátu času.
Díky průměru pouzdra 50 mm se řadí mezi rozměrově větší hodinky. Lepší čitelnost ve tmě zajišťuje luminiscence aplikovaná na ručkách. Vodotěsnost tohoto modelu je 100M, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 50 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 5434 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/1 sek. |
| Rozměr pouzdra | 50 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Pryž |
| Materiál sklíčka | Plast |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Pryž |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
| Další funkce | 24 hodinový ciferník, Chronograf |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: