Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
80 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Casio MRP 700-1Ajsou pánské sportovní hodinky, které zaujmou především svým specifickým sklíčkem. Díky svému designu jsou vhodné jak na běžné nošení, tak ke sportování.
Casio MRP 700-1A mají kombinovaný ciferník (analogový a digitální), který zobrazuje datum, stopky, či budík. Z dalších funkcí hodinky nabízí ukazatel měsíční fáze, nebo speciální funkci zobrazující příliv a odliv moře na základně aktuálního času, mesíční fáze a oblasti, ve které se právě nacházíte. Hodinky jsou vyrobeny v celoocelovém provedení. Ciferník chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 39 mm se řadí mezi rozměrově středně velké hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 100M, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat, či šnorchlovat. Výrobcem je udávána výdrž baterie minimálně 10 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 80 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 3796 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±30 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Výška pouzdra | 14 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Kombinovaný |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Pryž |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ano |
| Další funkce | LED osvětlení, Automatický kalendář, Měsíční fáze, Funkce příliv a odliv, Ukazatel režimu 12/24 |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: