Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
114 g
Vodotěsnost
200 m
Casio WV-200RD-1AEF jsou pánské sportovní hodinky z řady Wave Ceptor s mnoha užitečnými funkcemi. Díky svému designu jsou vhodné jak na běžné nošení, tak ke sportování.
Casio WV-200RD-1A jsou vybavené automatickým kalendářem, podsvětlením, mají digitální displej, který zobrazuje datum, stopky, budík,nebo třeba odpočet. Čas je synchronizován prostřednictvím radiového signálu, což hodinkám zaručuje naprostou přesnost. Díky průměru pouzdra 47,7 mm se řadí mezi velké hodinky. Pouzdro hodinek je kombinací plastu a oceli, doplňuje jej ocelový náramek. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 114 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 3477 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc (bez příjmu signálu) |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 47,7 mm |
| Výška pouzdra | 15,2 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Plast, ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá, šedá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Překlápěcí |
| Barva náramku | Stříbrná |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Řízené GPS / Rádiem | Rádiem |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Řízené rádiem, Automatický kalendář, Světové časy |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | LED osvětlení, Automatický kalendář, Ukazatel režimu 12/24, Světové časy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
“Dávám tři hvězdičky a to z důvodů,jelikož jsou to už druhé hodinky a opět bez návodu.A přitom na svých stránkách sama firma Helveti uvádí...pokud Vám není dodán Český návod u hodinek Casio,tak se nejspíš jedná o padělek. Tím pádem nevím co si mám o tom myslet asi to,že sama firma rozesílá samé padělky.”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: