Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
200 m
Hodinky Certina C014.410.16.051.00 si majitele získávají především krásným elegantním vzhledem a precizním zpracováním.
Hodinky Certina C014.410.16.051.00 patřící do modelové řady DS First disponují ukazatelem data. Detailně propracovaný ciferník chrání safírové sklíčko, jenž je odolné vůči jakémukoliv poškrábání. Hodinky mají ocelové pouzdro v kombinaci s keramikou a černý kožený řemínek. Model disponuje vodotěsností 20 ATM - vhodné na lehké potápění.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | ETA 955.112 |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Výška pouzdra | 12,25 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ocel a keramika |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Korunka šroubovací |
| Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz