Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Citizen Automatic NJ2190-85E jsou synonymem pro japonské hodinky vyvedené v potápěčském designu, v tomto případě však s kompasovou lunetou. Typické je umístění korunky na pozici 4. hodiny, výrazná luminiscence, spolehlivý automatický strojek a to vše za skvělou cenu.
Pouzdro z ušlechtilé oceli je doplněno náramkem ze stejného materiálu, zakončeným překlápěcí sponou s bočním otevíráním. Vodotěsnost hodinek je 100 m a jsou tak vhodné například k plavání. Odolnost zajišťuje minerální sklo a bytelné pouzdro. Z dalších funkcí mají hodinky datumovku.
Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem Miyota 8210 s 21 kameny a rezervou chodu 40 hodin. Frekvence stroje činí 3 Hz (21600 polokmitů za hodinu). Strojek je vybaven o možnost ručního nátahu.
Recenze, testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Citizen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Citizen 8210 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+25 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
40 hodin |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Šířka pásku | 24 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - kompasová |
| Funkce | Datum, Otočná luneta |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
| Další funkce | 21 kamenů, Frekvence stroje 3 Hz (21.600 polokmitů/hodina, Strojek je vybaven o možnost ručního nátahu |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Protože svým hodinkám věří, je na hodinky Citizen 7 letá záruka.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Z převratných technologií hodinek Citizen určitě znáte Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek. Umělé i přirozené světlo prochází ciferníkem a přes solární článek dobíjí akumulátor, který pohání strojek hodinek. Rezervní doba nabití je 6 měsíců, při odložení a nenošení potom v režimu hybernace až 7 let. Další technologie Citizenu: hodinky řízené rádiovým signálem (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasem a mnoho dalších.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 let.
Informace o výrobci: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Německo / shop@citizenwatch.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: