| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 188 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Jedná se o novinku - cena a doba dodání je orientační
Pánské hodinky Citizen Bullhead Challenge Timer Tsuno AN3660-81A jsou další variantou populárního modelu "Bull Head", tentokrát s quartzovým strojkem. Hodinky disponují funkcí chronografu.
Model Citizen Bullhead Challenge Timer Tsuno AN3660-81A má svou bohatou historii. Hodinky jsou inspirovány chronografy s kalibrem 8110A, které byly vyráběny v Citizenu mezi roky 1972-1981. Díky svým atypickým tlačítkům stopek na horní části pouzdra byl tento model přezdíván 'Bull Head'. Na dobu 70. let byly hodinky nabity funkcemi jako například funkce stopek, kterou disponuje i dnešní model.
Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli, stejně jako jejich náramek. Pouzdro má průměr 38 mm, což věrně odkazuje na původní velikost modelu ze 70. let. Uvnitř pouzdra pracuje in-house strojek Citizen 0510, který disponuje funkcí ukazatele data a stopek.
S vodotěsností 50 m umožní hodinky svým majitelům použití například v dešti, nebo při sprchování. Zelený číselník, na němž vynikají zejména indexy a ručky světlých barev, je chráněn minerálním sklíčkem. Po obvodu číselníku najdeme tachymetrickou stupnici, která slouží k měření průměrné rychlosti na přesně stanoveném úseku. Lepší čitelnost při horších světelných podmínkách zajišťuje luminiscence, aplikovaná na indexy a ručky.
Na hodinky Citizen poskytujeme záruku 7 let.
* Často hledáte jako: Citizen Bullhead nebo nesprávně jako Citizen Bulhead či Bulhed AN3660-81A
Recenze a testování:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Citizen |
| Určení | Pánské, Unisex |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 7 let |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Citizen 0510 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/1 sek. |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Posuvná zaklapovací |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Tachymetr |
Akumulátor ![]() |
Ne |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Út-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky se stopkami Pánské ocelové hodinky Promaster Promaster Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky s datem Pánské japonské hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské hodinky Citizen Pánské hodinky novinky Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky s minerálním sklíčkem Pánské zelené hodinky Citizen
Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Protože svým hodinkám věří, je na hodinky Citizen 7 letá záruka.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Z převratných technologií hodinek Citizen určitě znáte Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek. Umělé i přirozené světlo prochází ciferníkem a přes solární článek dobíjí akumulátor, který pohání strojek hodinek. Rezervní doba nabití je 6 měsíců, při odložení a nenošení potom v režimu hybernace až 7 let. Další technologie Citizenu: hodinky řízené rádiovým signálem (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasem a mnoho dalších.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 let.
Informace o výrobci: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Německo / shop@citizenwatch.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: