Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
88 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Citizen Radio Controlled CB1070-56E jsou jarní novinkou roku 2016 značky Citizen. Své majitele si získává především rádiově řízeným strojkem a přehledným designem!
Hodinky Citizen CB1070-56E mají vodotěsnost 100m a jsou tak vhodné k plavání a lehkému potápění. Model je vyroben v celotitanovém provedení. Vysokou odolnost zajišťuje safírové sklo a bytelné pouzdro.
Recenze a testování:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Citizen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 88 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | H149 |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Titan |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Řízené GPS / Rádiem | Rádiem |
| Funkce | Datum, Řízené rádiem |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Protože svým hodinkám věří, je na hodinky Citizen 7 letá záruka.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Z převratných technologií hodinek Citizen určitě znáte Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek. Umělé i přirozené světlo prochází ciferníkem a přes solární článek dobíjí akumulátor, který pohání strojek hodinek. Rezervní doba nabití je 6 měsíců, při odložení a nenošení potom v režimu hybernace až 7 let. Další technologie Citizenu: hodinky řízené rádiovým signálem (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasem a mnoho dalších.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 let.
Informace o výrobci: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Německo / shop@citizenwatch.de
“”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: