| Pohon | Solární |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 157 g |
| Vodotěsnost | 100 m |
od 213 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
157 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Citizen Sports Chrono CA0695-84E jsou jedním z nejoblíbenějších modelů značky Citizen. Své majitele si získávají především svým sportovním provedením a přehledným designem. Velkou výhodou je pohon Eco-Drive, který zajišťuje napájení pomocí energie ze světla, přičemž odpadá nutnost výměny baterie.
Hodinky Citizen Classic Chrono CA0695-84E mají pouzdro a náramek vyrobený z ušlechtilé oceli s PVD úpravou. Uvnitř pouzdra se skrývá in-house strojek Citizen B612, který disponuje světlem dobíjeným akumulátorem s rezervou chodu až 7 měsíců a také funkcí indikátoru vybití akumulátoru. Praktickou funkcí je pak ukazatel data na tradiční pozici 3. hodiny. Využít lze též funkci stopek, nebo 24 hodinový subčíselník na pozici 9 hodiny.
Číselník tohoto modelu je chráněn minerálním sklíčkem. Voděodolnost těchto hodinek je 100m a snesou tedy i větší kontakt s vodou, včetně plavání či šnorchlování.
Na hodinky Citizen poskytujeme záruku 7 let.
Recenze a testování:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Citizen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 7 let |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 157 g |
| Pohon | Solární |
| Strojek | Citizen B612 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
7 měsíců |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/5 sek. |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
| Další funkce | 24hodinový subčíselník, Ochrana proti přebití, Indikace nízké úrovně nabití |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky se stopkami Pánské nejprodávanější hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské hodinky s datem Pánské japonské hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské černé hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské solární hodinky Pánské hodinky Citizen Sports Sports Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky s minerálním sklíčkem Citizen
Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Protože svým hodinkám věří, je na hodinky Citizen 7 letá záruka.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Z převratných technologií hodinek Citizen určitě znáte Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek. Umělé i přirozené světlo prochází ciferníkem a přes solární článek dobíjí akumulátor, který pohání strojek hodinek. Rezervní doba nabití je 6 měsíců, při odložení a nenošení potom v režimu hybernace až 7 let. Další technologie Citizenu: hodinky řízené rádiovým signálem (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasem a mnoho dalších.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 let.
Informace o výrobci: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Německo / shop@citizenwatch.de
Dobrý den,
těší nás Váš zájem o hodinky Citizen. Maximální obvod u tohoto modelu pro zapnutí na zápěstí je 19,5 cm.
S pozdravem, Jakub Novák
“Dobrý den.
Mám vážný zájem o model CA0695-84E.
Jste ochotni prodloužit řemínek na 23.5 - 24 cm.
Děkuji za odpověď.“
Dobrý den, pane Viktorine,
2 články máte od nás k hodinkám Citizen zdarma, takže se dostaneme na cca 22cm. Ale další 2-3 potřebné články už byste musel dokoupit (museli bychom přesně doměřit).
Měl byste tedy zájem o hodinky případě nutnosti dokoupení 2 článků?
S pozdravem Jiří Štencek
“Viz výše“
Dobrý den, pane Šenku,
děkujeme za Váš dotaz. Citizen bohužel nenabízí hodinky v podobném military stylu s rádiem řízeným strojkem.
Zaujmout by Vás mohly například modely:
Citizen Promaster Pilot Radio Controlled CB5865-15E
Citizen Promaster Sky Radio Controlled CB0245-84E
Citizen Skyhawk Radio Controlled JY8085-14H
Celou nabídku sportovních, rádiem řízených hodinek Citizen naleznete na:
https://www.helveti.cz/citizen?f[p][110][0]=3548&f[p][82][0]=2389
V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@helveti.cz, nebo telefonicky.
S pozdravem, Hodinky Helveti
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde:
Aneta Mann 27. 10. 2020
“Dobrý den, chtěla bych se zeptat na obvod hodinek Citizen Sports chrono cao695-84E“