Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
180 g
Vodotěsnost
1000 m
Špičkově vybavené hodinky Citizen Promaster Aqualand Divers 1000m BN7020-09E patří do světově uznávané řady Promaster, vyznačující se hodinkami různého určení, opatřenými vynikajícími funkcemi. Své majitele si kromě výbavy získávají především vysokou odolností a pohonem Eco-Drive, díky němuž odpadá potřeba pravidelné výměny baterie - akumulátor hodinek se dobíjí pomocí světla. Jeho rezerva chodu při plném nabití činí 18 měsíců. Tyto hodinky jsou první světlem napájené hodinky na světě, určené pro saturační potápění.
Hodinky Citizen Promaster Aqualand Divers 1000m BN7020-09E jsou díky svým vlastnostem a funkcím předurčené pro podvodní použití. Hodinky mají specifický "potápkový" vzhled, jemuž dominuje vynikající přehlednost. Čitelnost za tmy pak zajišťuje silná luminiscence na ručkách a bodech. Mohutné pouzdro je vyrobeno z titanu Super Titanium™ (povrchová úprava Duratect™) s částečnou DLC úpravou, což zajišťuje nízkou hmotnost a naprostou antialergičnost. Uvnitř pouzdra najdeme strojek Citizen J210, který disponuje ukazatelem stavu nabití akumulátoru na pozici 9. hodiny. Na pozici 3.hodiny je pak praktický ukazatel data. K dipozici je též jednosměrně otočná potápěčská luneta s možností zaaretování.
Číselník tohoto modelu je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Antireflexní vrstva pak umožňuje skvělou čitelnost i na ostrém slunci. Na ruce drží díky praktickému pryžovému řemínku, přičemž balení obsahuje také přídavnou část řemínku, která slouží k jeho prodloužení. Voděodolnost tohoto modelu je ohromujících 1000 m (100 ATM), hodinky jsou tedy určeny i pro saturační potápění. Voděodolnost je podpořena šroubovací korunkou a hodinky jsou také vybaveny automatickým heliovým ventilem. Velikost pouzdra je 52,5 mm, potěší tedy spíše milovníky skutečně velkých hodinek.
Tento model splňuje také normu ISO 6425, což je patrné z nápisu "DIVERS" na číselníku. Potápěčské hodinky, které jsou vhodné pro saturační potápění, musí navíc projít nejen testem voděodolnosti, ale také testem, při kterém potápěčské hodinky zůstanou 15 dní v tlakové komoře obsahující helium a kyslík nebo 100% helium. Poté jsou během 3 minut vyjmuty mimo tlakovou komoru a během této vysokorychlostní dekomprese jsou vystaveny tlaku 125 bar. To vyžaduje ty nejlepší materiály a pokročilé technologie.
O Super Titaniu: http://www.nosime-hodinky.cz/super-titanium-supermaterial-od-citizenu/
Na hodinky Citizen poskytujeme záruku 5 let!
Recenze a testování:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Citizen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 1000 m |
| Hmotnost | 180 g |
| Pohon | Solární |
| Strojek | Citizen J210 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
18 měsíců |
| Rozměr pouzdra | 52,5 mm |
| Výška pouzdra | 22,2 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan Super Titanium™ |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 29 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Korunka šroubovací, ISO 6425 Divers, Ukazatel rezervy chodu |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Baterie | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
| Další funkce | Výstražná funkce potřeby dobití, funkce zabraňující přebití |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Protože svým hodinkám věří, je na hodinky Citizen 7 letá záruka.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Z převratných technologií hodinek Citizen určitě znáte Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek. Umělé i přirozené světlo prochází ciferníkem a přes solární článek dobíjí akumulátor, který pohání strojek hodinek. Rezervní doba nabití je 6 měsíců, při odložení a nenošení potom v režimu hybernace až 7 let. Další technologie Citizenu: hodinky řízené rádiovým signálem (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasem a mnoho dalších.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 let.
Informace o výrobci: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Německo / shop@citizenwatch.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: