| Pohon | Solární |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 96 g |
| Vodotěsnost | 200 m |
od 268 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
96 g
Vodotěsnost
200 m
Jedná se o novinku - cena a doba dodání je orientační
Hodinky Citizen Promaster Diver Limited Edition BN0167-09W jsou ideální volbou jak pro potápěče, tak pro běžné nošení. Hodinky zaujmou nejen svým "potápkovým" provedením, ale také vlastnostmi, jako je pohon Eco-Drive, který zajišťuje napájení pomocí energie ze světla. Odpadá tedy nutnost výměny baterie. Tato limitovaná edice byla vyrobena v počtu pouhých 8700 kusů pro celý svět.
Hodinky Citizen Promaster Diver BN0167-09W mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli a na ruce drží díky pryžovému řemínku. Řemínek je vyroben z materiálu BENEBiOL, což je bioplast na rostlinné bázi. Uvnitř pouzdra se skrývá in-house strojek Citizen E168, který disponuje světlem dobíjeným akumulátorem s rezervou chodu až 6 měsíců a také funkcí indikátoru vybití akumulátoru. Praktickou funkcí je pak ukazatel data na pozici 4. hodiny. Přehledný číselník tohoto modelu je chráněn minerálním sklíčkem.
Voděodolnost hodinek Citizen Promaster Marine Divers BN0167-09W je 200 m a jsou tedy vhodné i k použití ve vodě, včetně plavání či potápění. Voděodolnost je podpořena šroubovací korunkou. Tento model dokonce splňuje potápěčskou normu ISO 6425, což lze jasně vyčíst z nápisu "Divers" na číselníku. To znamená například deklarovanou odolnost vůči magnetickému poli, testování na 125% hodnoty udávané voděodolnosti, nebo nutnost jednosměrně otočné potápěčské lunety. Lepší čitelnost za zhoršených světelných podmínek zajišťuje luminiscence aplikovaná na indexy a ručky.
Tato unikátní limitovaná edice spadá do kolekce "Unite with Blue", kterou definuje tématika péče o oceány. Číselník hodinek z této kolekce je vyroben 100% recyklovaných polykarbonátových materiálů. Úchvatné přechody modré a zelené na číselníku jsou vytvořeny použitím inkoustu bez obsahu pigmentu, který odráží světlo a vytváří tak skvělé vodní schéma. Počet kusů této limitované edice je pouhých 8700 pro celý svět a je nečíslovaná.
Na hodinky Citizen poskytujeme záruku 7 let.
Recenze a testování:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Citizen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 7 let |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 96 g |
| Pohon | Solární |
| Strojek | Citizen E168 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
6 měsíců |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelenomodrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Pryž BENEBiOL™ |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Zelená |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Korunka šroubovací, ISO 6425 Divers |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Baterie | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Út-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské ocelové hodinky Promaster Promaster Pánské hodinky s datem Pánské japonské hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské limitované edice hodinek Pánské solární hodinky Pánské hodinky Citizen Pánské hodinky novinky Pánské potápěčské hodinky Pánské modré hodinky Pánské hodinky s minerálním sklíčkem Pánské zelené hodinky Citizen
Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Protože svým hodinkám věří, je na hodinky Citizen 7 letá záruka.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Z převratných technologií hodinek Citizen určitě znáte Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek. Umělé i přirozené světlo prochází ciferníkem a přes solární článek dobíjí akumulátor, který pohání strojek hodinek. Rezervní doba nabití je 6 měsíců, při odložení a nenošení potom v režimu hybernace až 7 let. Další technologie Citizenu: hodinky řízené rádiovým signálem (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasem a mnoho dalších.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 let.
Informace o výrobci: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Německo / shop@citizenwatch.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: