Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
200 m
Špičkově vybavené hodinky Citizen Promaster Land Altichron Cirrus Eco-Drive Dual Sensors BN4035-08E si své majitele získávají především pohonem Eco-Drive, vysokou odolností a spoustou užitečných funkcí.
Historie modelu Altichron se datuje do roku 1989, kdy se objevil první model a stal se charakteristickým modelem řady Promaster. Model BN4035-08E pokračuje v tradici a navíc přidává nové technologie Citizen jako například technologii Eco-Drive, která pohání hodinky pomocí jakéhokoli zdroje světla. Hodinky kromě ukazatele času a data nabízejí další užitečné funkce, jakými jsou například duální sensory pro elektronický kompas a výškoměr, který je schopen určit nadmořskou výšku v rozmezí -300 m až 10 000 m.
Pouzdro hodinkek je vyrobeno v kombinaci titanu a technologie DLC (Diamond Like Carbon). Na ruce je drží řemínek z polyuretanu. Voděodolnost je skvělých 200 m, vydrží téměr jakýkoli střet s vodou, včetně potápění. Pro lepší čitelnost jsou ukazatele vyvedeny v různých barvách. Ciferník je chráněn safírovýmsklíčkem s antireflexem, které je vysoce odolné vůči poškrábání.
Recenze a testování:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Citizen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní, Outdoorové |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Pohon | Solární |
| Strojek | Citizen J280 |
| Přesnost chodu v sekundách | ± 5 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 51 mm |
| Výška pouzdra | 18 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan s DLC úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Polyuretan |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Funkce | Datum, Kompas, Korunka šroubovací, Výškoměr |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Baterie | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
| Další funkce | Indikátor nabití akumulátoru |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Protože svým hodinkám věří, je na hodinky Citizen 7 letá záruka.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Z převratných technologií hodinek Citizen určitě znáte Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek. Umělé i přirozené světlo prochází ciferníkem a přes solární článek dobíjí akumulátor, který pohání strojek hodinek. Rezervní doba nabití je 6 měsíců, při odložení a nenošení potom v režimu hybernace až 7 let. Další technologie Citizenu: hodinky řízené rádiovým signálem (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasem a mnoho dalších.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 let.
Informace o výrobci: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Německo / shop@citizenwatch.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: