Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
110 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Citizen Series 8 Automatic Limited Edition NA1002-15W jsou ideální volbou pro každodenní nošení. Hodinky zaujmou nejen svým lehce extravagantním vzhledem, ale především vlastnostmi, jako je in-house mechanický strojek Citizen 0950 s automatickým nátahem. Tento unikátní model přichází v limitované edici pouhých 400 kusů pro celý svět, přičemž do ČR se dostane s největší pravděpodobností pouhý jeden kus.
Hodinky Citizen Series 8 Automatic NA1002-15W mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli s PVD úpravou v barvě růžového zlata a naruce drží díky koženému řemínku. Uvnitř pouzdra se skrývá mechanický in-house strojek Citizen 0950 s automatickým nátahem, který byl společností Citizen použit poprvé v roce 2021. Tento strojek pracuje na moderní frekvenci 28800 polokmitů za hodinu (4Hz) a má 24 kamenných uložení. Využít lze také funkci "Hacking", tedy zastavení sekundové ručky při nařízení hodinek a možnost manuálního nátahu korunkou. Díky zvýšené odolnosti strojku vůči magnetickému poli má tento model odolnost vůči magnetickému poli velmi slušných 16000 A/m (odolnost běžných hodinek je kolem 4800 A/m). Za zmínku stojí také odchylka v rozmezí -5 až +10 sekund za den. Strojek disponuje také systémem Parashock (vynález značky Citizen), který zvyšuje odolnost strojku vůči nárazům a otřesům. Praktickou funkcí je ukazatel data, který se nachází na tradiční pozici 3. hodiny. Přehledný číselník tohoto modelu je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání.
Voděodolnost hodinek je 100 m a zvládnou tedy kontakt s vodou, včetně plavání. Lepší čitelnost za zhoršených světelných podmínek zajišťuje luminiscence aplikovaná na indexy a ručky.
Na hodinky Citizen poskytujeme záruku 7 let.
Recenze a testování:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Citizen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní, Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 110 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Citizen 0950 |
| Přesnost chodu v sekundách | -5 až +10 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
48 hodin |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Výška pouzdra | 10,9 mm |
| Tvar pouzdra | Soudkové |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Barva náramku | Zelená |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Antimagnetické |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
| Další funkce | 24 kamenů, 28800 polokmitů/hod. |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Protože svým hodinkám věří, je na hodinky Citizen 7 letá záruka.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Z převratných technologií hodinek Citizen určitě znáte Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek. Umělé i přirozené světlo prochází ciferníkem a přes solární článek dobíjí akumulátor, který pohání strojek hodinek. Rezervní doba nabití je 6 měsíců, při odložení a nenošení potom v režimu hybernace až 7 let. Další technologie Citizenu: hodinky řízené rádiovým signálem (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasem a mnoho dalších.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 let.
Informace o výrobci: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Německo / shop@citizenwatch.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: