Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
108 g
Vodotěsnost
200 m
Pánské hodinky Claude Bernard Aquarider Date Automatic 80129-37NNOCA-NNO zaujmou sportovním designem, robustním tělem a proslulou švýcarskou kvalitou. Právě díky těmto vlastnostem budou skvělým partnerem v běžném každodenním životě i při náročných sportovních výzvách.
Model Claude Bernard Aquarider Date Automatic 80129-37NNOCA-NNO se pyšní prestižním označením Swiss Made a jak jeho název napovídá, vyniká sportovním potápěčským vzhledem.
Robustní ocelové pouzdro velikosti 43 mm s otočnou černou lunetou, povrchovou PVD úpravou v černé barvě a oranžovými znaky v sobě ukrývá mechanický strojek Sellita SW200 s automatickým nátahem. Ciferník v černém provedení s luminiscenčními ručkami a indexy dodává těmto hodinkám unikátní vzhled. Vše chrání je safírové sklíčko. Hodinky drží pohodlně na ruce díky černému kaučukovému řemínku, který hravě zvládne i náročnější výzvy.
Vodotěsnost hodinek je 200m (20ATM) což znamená, že model Claude Bernard Aquarider Date Automatic 80129-37NNOCA-NNO zvládne nejen běžný kontakt s vodou, ale také potápění do udané hloubky a tlaku.
Model může být občas označovanán také jako Claude Bernard 80129-37nnocann.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Claude Bernard |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 108 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Sellita SW 200 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Kaučuk |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
| Funkce | Datum, Otočná luneta |
Luminiscence ![]() |
Ručička a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Claude Bernard je nezávislá rodinná značka švýcarských hodinek nesoucí označení kvality a původu Swiss Made. Najdete zde společenské i sportovní modely za příznivé ceny. V nabídce jsou jak hodinky se strojem mechanickým, tak quartzovým.
Přesnost, kvalita, spolehlivost a důraz na detail jsou charakteristické znaky hodinek Claude Bernard. Najdete zde sportovní řadu Aquarider, dámskou módní kolekci Dress Code, elegantní modely řady Slim Line, které vás osloví velmi tenkým pouzdrem. V řadě Classic pak najdete kromě klasických modelů i skeletony s efektním průhledem v číselníku.
Hodinky Claude Bernard odráží nejnovější trendy v mechanických i quartzových verzích a zároveň splňují ideální poměr ceny a kvality hodinek. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: