Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Řada švýcarských hodinek Claude Bernard Dress Code je zaměřena na ženy, které chtějí oslnit lesknoucími a třpytícími hodinkami co podpoří přirozenou krásu. U tohoto modelu Claude Bernard Dress Code 20220 3M APN velikosti 30 mm a výšky 7,5 mm.
Dámský model Claude Bernard Dress Code 20220-3M-APN. Uvnitř pracuje švýcarský bateriový strojek. Který je v elegantním pouzdře z ušlechtilé oceli se zirkony, které zdobí perleťový elegantní číselník.
Jejich elegantní vzhled je předurčuje ke kombinaci s dalšími doplňky, ale i ke každodennímu nošení. Číselník je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Tento model má voděodolnost 30m (3 ATM), s níž hodinky zvládnou stříkající vodu. Hodinky drží na ruce díky užšímu elegantnímu tahu v barvě pouzdra. Tento model je ideální dárek pro Vaši ženu snů.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Claude Bernard |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 30 mm |
| Výška pouzdra | 7,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Claude Bernard je nezávislá rodinná značka švýcarských hodinek nesoucí označení kvality a původu Swiss Made. Najdete zde společenské i sportovní modely za příznivé ceny. V nabídce jsou jak hodinky se strojem mechanickým, tak quartzovým.
Přesnost, kvalita, spolehlivost a důraz na detail jsou charakteristické znaky hodinek Claude Bernard. Najdete zde sportovní řadu Aquarider, dámskou módní kolekci Dress Code, elegantní modely řady Slim Line, které vás osloví velmi tenkým pouzdrem. V řadě Classic pak najdete kromě klasických modelů i skeletony s efektním průhledem v číselníku.
Hodinky Claude Bernard odráží nejnovější trendy v mechanických i quartzových verzích a zároveň splňují ideální poměr ceny a kvality hodinek. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: