Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Švýcarské hodinky Claude Bernard Slim Line 65004-3-AIRG z řady Slime Line jsou vyvedeny v moderním vzhledu vyznačujícím se jednoduchým a nižším pouzdrem, u tohoto modelu 7mm který snadno vklouzne pod rukáv košile i halenky.
Tento model Claude Bernard Slim Line 65004 3 AIRG má pouzdro z chirurgické oceli 316L o průměru 41mm. Jeho společenský vzhled ho předurčuje k nošení na výjimečné události, ale i ke každodennímu nošení. Číselník je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Tento model má voděodolnost 30m (3 ATM), s níž hodinky zvládnou lehké mytí rukou. Na pozici 3. hodiny se nachází praktický ukazatel data, na pozici 6. hodiny se nachází mimostředová sekundová ručička. Hodinky drží na ruce díky elegantnímu koženému řemínku s krokodýlím vzorem.
Řada hodinek Claude Bernard Slim Line je specifická klasickým designem a nižším zpracováním pouzdra ,je určena k univerzálnějšímu nošení. Hodinky Claude Bernard Slim Line nesou prvky jednoduchosti a minimalismu, které se pojí s velmi kvalitním zpracováním a vysokou kvalitou materiálů. Styl hodinek dokonale podtrhuje osobnost jejich majitele.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Claude Bernard |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 6004.D |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Světle hnědá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Mimostředná vteřinová ručička |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Claude Bernard je nezávislá rodinná značka švýcarských hodinek nesoucí označení kvality a původu Swiss Made. Najdete zde společenské i sportovní modely za příznivé ceny. V nabídce jsou jak hodinky se strojem mechanickým, tak quartzovým.
Přesnost, kvalita, spolehlivost a důraz na detail jsou charakteristické znaky hodinek Claude Bernard. Najdete zde sportovní řadu Aquarider, dámskou módní kolekci Dress Code, elegantní modely řady Slim Line, které vás osloví velmi tenkým pouzdrem. V řadě Classic pak najdete kromě klasických modelů i skeletony s efektním průhledem v číselníku.
Hodinky Claude Bernard odráží nejnovější trendy v mechanických i quartzových verzích a zároveň splňují ideální poměr ceny a kvality hodinek. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: