Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Napájecí článek
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
49 g
Vodotěsnost
50 m
Coros Pace Pro – Sportovní GPS hodinky pro výkonnostní sportovce
COROS PACE Pro kombinuje vysoce výkonný procesor, jasný displej AMOLED a špičkovou energeticky úspornou technologii do kompaktního a lehkého designu, který vytváří nejpokročilejší tréninkový a závodní zážitek. Always-On AMOLED displej PACE Pro se vyznačuje živými barvami a výjimečným jasem 1500 nitů, což zajišťuje křišťálově čistou viditelnost při jakémkoli osvětlení, ať už jste na jasném denním světle nebo před sluncem.

ZATÍM NEJRYCHLEJŠÍ PROCESOR COROSU
PACE Pro, vybavený Ambiq Apollo510, nejpokročilejším procesorem v jakémkoli zařízení COROS, poskytuje více než 2x vyšší výpočetní výkon než PACE 3.
Rychlejší procesor
Rychlejsí Wi-Fi
Rychlejší grafika a prohlížení map
COROS PACE Pro GPS Sport Watch Black WPACEP-BLK jsou vysoce kvalitní sportovní hodinky navržené pro ambiciózní sportovce, kteří hledají spolehlivost, přesnost a pokročilé funkce pro trénink a závody. Tyto hodinky vynikají svou kombinací GPS technologie, metrik pro výkon a personalizovaných tréninkových plánů, což je činí ideálním nástrojem pro běžce, cyklisty, triatlonisty a další sportovce.
Klíčové vlastnosti:
Coros Pace Pro je ideální volbou pro sportovce, kteří hledají přesnost, dlouhou výdrž baterie a špičkový výkon při trénování i závodech. S těmito hodinkami získáte nástroje pro optimalizaci každého tréninku a dosažení svých sportovních cílů.
Obsah balení:

Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Coros |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Společenské, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 49 g |
| Pohon | Napájecí článek |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Výška pouzdra | 12,25 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Polyamid vyztužený skelným vláknem |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Silikon |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Řízené GPS / Rádiem | GPS |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Ukazatel měsíce | Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Řízené GPS, Bluetooth, Teploměr, Výškoměr, Barometr, Automatický kalendář, Duální čas / GMT, Fáze měsíce, GPS navigace, Krokoměr, Srdeční tep, Smart funkce, Světové časy, Antimagnetické, Odolnost proti vibracím, Hloubkoměr |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | Datum, den v týdnu, stopky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské hodinky s bluetooth Dámské nejprodávanější hodinky Dámské společenské hodinky Pánské hodinky Pánské hodinky podle značky Pánské hodinky se stopkami Pánské nejprodávanější hodinky Pánské společenské hodinky Dámské hodinky s teploměrem Dámské sportovní hodinky Dámské stříbrné hodinky Hodinky Pánské hodinky s datem Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Dámské černé hodinky Dámské hodinky do 10000 Kč Dámské hodinky s výškoměrem Dámské chytré hodinky Pace Pro Pánské černé hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské hodinky s budíkem Pánské chytré hodinky Dámské hodinky s GMT (druhý čas) Pánské hodinky řízené GPS Dámské hodinky řízené GPS Dámské hodinky s napájecím článkem Dámské outdoorové hodinky Dámské plastové hodinky Pánské hodinky s GMT (druhý čas) Pánské hodinky s napájecím článkem Pánské outdoorové hodinky Pánské plastové hodinky Dámské hodinky s budíkem Pánské hodinky s výškoměrem Dámské hodinky s datem Pánské hodinky s teploměrem Dámské hodinky se stopkami Pánské hodinky s bluetooth Dámské hodinky s minerálním sklíčkem Pánské hodinky s minerálním sklíčkem Pánské hodinky Coros
Coros je značka, která se specializuje na vývoj a výrobu sportovních a outdoorových zařízení, zejména chytrých hodinek. Je známá svými produkty, které jsou určeny pro aktivní sportovce, turisty a dobrodruhy. Zaměřuje se na poskytování pokročilých funkcí, jako jsou měření tepu, GPS, analýza výkonu, sledování spánku a další metriky, které jsou užitečné pro různé druhy sportovních aktivit, jako jsou běh, cyklistika, plavání nebo turistika.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Hodinky Coros jsou často oceňovány za svoji výdrž baterie, odolnost a přesnost měření. Také jsou známé svým moderním designem a uživatelským rozhraním, které je přizpůsobeno potřebám sportovců a outdoorových nadšenců. Coros se v tomto segmentu etabloval jako konkurent značek jako Garmin a Suunto.
Informace o výrobci: COROS Wearables, Inc., 41 Corporate Park, Irvine, CA 92606, USA / sales@coros.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: