| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 30 m |
od 2 827 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Pánské hodinky Cuervo y Sobrinos Esplendidos Heritage 2452.1HLE, z modelové řady Esplendidos, jsou jednou z novinek roku 2025. Jde o limitovanou edici v počtu pouhých 82 kusů, každý kus je individuálně číslován.
Pouzdro hodinek Cuervo y Sobrinos Esplendidos Heritage 2452.1HLE je vyrobeno z ušlechtilé oceli. V jeho nitru spolehlivě pracuje švýcarský mechanický strojek s automatickým nátahem La Joux-Perret G120. Ten disponuje praktickým ukazatelem data a pyšní se rezervou chodu kolem 68 hodin. Přehledný číselník chrání safírové sklíčko s antireflexní úpravou.
Díky rozměrům pouzdra 36 x 47 mm padnou hodinky Cuervo y Sobrinos Esplendidos Heritage 2452.1HLE na většinu pánských zápěstí. Voděodolnost je stanovena na 3 ATM, hodinky tedy zvládnou mírný kontakt se stříkající vodou, například při mytí rukou. Na zápěstí si je připnete díky barevně ladícímu řemínku z kůže aligátora.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Cuervo y Sobrinos |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | La Joux-Perret G120 |
Rezerva chodu ![]() |
68 hodin |
| Rozměr pouzdra | 36 x 47 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Šedá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Aligátoří kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Průhledné dýnko, Mimostředná vteřinovka |
| Baterie | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské hodinky Pánské hodinky podle značky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské švýcarské hodinky Esplendidos Hodinky Pánské hodinky s datem Pánské hodinky v akci Pánské stříbrné hodinky Pánské limitované edice hodinek Pánské bílé hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Black Friday Pánské mechanické hodinky Black Friday Pánské hnědé hodinky Výprodej hodinek Pánské hodinky s koženým řemínkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Cuervo y Sobrinos Archív
Cuervo y Sobrinos je jediná skutečná luxusní značka hodinek s latinskoamerickým odkazem. Historie značky Cuervo y Sobrinos sahá až do roku 1862, kdy si klenotník Ramón Fernandéz Cuervo otevřel své první klenotnictví na Calle de la Amistad v Havaně. Tento obchod byl předchůdcem společnosti Cuervo y Sobrinos, která však byla založena až později, konkrétně v roce 1882, kdy se k Donu Ramonovi připojili jeho synovci. Odtud také vznikl název Cuervo y Sobrinos (pozn. sobrinos = synovci).
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Hodinky Cuervo y Sobrinos, inspirované a oživené zlatými léty Havany, evokují okázalý a legendární způsob života. Tyto hodinky jsou svědky magického a luxusního světa tvořeného výjimečnou kvalitou, elegancí, kreativitou, exotikou a radostí ze života. Švýcarská výroba, latinské dědictví: výjimečná kombinace švýcarského umu s živým latinským dědictvím přináší hodinkám Cuervo y Sobrinos jedinečnou a nenapodobitelnou hodnotu v rámci švýcarského hodinářského průmyslu.
Helveti.cz je obchodní parter ATT (autorizovaný prodejce Cuervo y Sobrinos) a specialistou značky Cuervo y Sobrinos.
Informace o výrobci: CyS SA, Via Carlo Maderno 54, CH-6825 Capolago, Švýcarsko / contact@cuervoysobrinos.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: