Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Dárková sada značky Moleskine obsahuje moderní nedatovaný diář a zápisník z limitované edice Smiley a roller z modelové řady Kaweco.
Diář a zápisník mají pevnou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a jsou obepnuté pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Vnitřní část je tematicky zdobena prvky SMILEY. Diář je nedatovaný, což znamená, že můžete začít plánovat kdykoli během roku, stačí vyplnit data a začít. Speciální obsah diáře zahrnuje citáty, které motivují a inspirují. Diáři ani zápisníku nechybí textilní záložka, leták s historií MOLESKINE, tři listy samolepek a praktická kapsa na vizitky a dokumenty. Gramáž papíru je 100 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Roller Kaweco má tělo z odolného ABS plastu, ergonomický úchop do tvaru trojhranu pro pohodlné psaní a vysoce kvalitní hrot. Šířka hrotu rolleru je 0,7 mm.
Rozměry diáře: 13 x 21 cm, 120 listů
Rozměry zápisníku: 13 x 21 cm, 88 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Roller |
| Barva pera | Černá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Plast |
| Hmotnost | 1.0588 |
| Šířka | 4.5 cm |
| Výška | 19.5 cm |
| Délka | 22.5 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá, Žlutá |
| Počet listů | 120 |
| Gramáž papíru | 100 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz