Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Dárková sada obsahuje moderní kuličkové pero od značky Parker z modelové řady Urban, která je nadčasová a pouzdro na karty.
Pero má mosazné tělo s matnou lakovanou povrchovou úpravou a kovový úchop. V kombinaci s doplňky pokovenými zlatem tvoří stylový a nadčasový celek. Nechybí ani praktický otočný mechanismus a modrá náplň. Díky modernímu stylu a osobitému provedení jsou pera Urban ideálním doplňkem pro mladou generaci. Jsou elegantní i vysoce profesionální a spolehlivá.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s modrou náplní.
Gravírování: Na pero je možnost laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá, Žlutá |
| Barva náplně | Modrá |
| Materiál pera | Mosaz, Zlato |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.0508 |
| Šířka | 16.8 cm |
| Výška | 20.7 cm |
| Délka | 4.3 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz