Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Dárková sada obsahuje plnicí a kuličkové pero značky Waterman z modelové řady Emblème, která vyniká svou nadčasovostí a kvalitními materiály.
Obě pera Emblème mají tělo z černé pryskyřice a nasazovací víčko z broušené nerezové oceli, které doplňují detaily pokovené chromem.
Plnicí pero má větší hrot vyrobený z ušlechtilé nerezové oceli a navíc se pyšní možností plnění jak klasickým inkoustem, tak bombičkami.
Kuličkové pero disponuje praktickým otočným mechanismem, díky čemuž je jeho použití maximálně komfortní.
Dodáváno s modrou náplní a v elegantní dárkové krabičce.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Barva náplně | Modrá |
| Typ plnění | Bombička, Konvertor |
| Materiál pera | Ocel, Pryskyřice, Chrom |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Hmotnost | 0.052 |
| Šířka | 14.5 cm |
| Výška | 20.5 cm |
| Délka | 5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz