Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Dárková sada značky Moleskine obsahuje moderní zápisník a roller z modelové řady Kaweco.
Zápisník má pevnou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a jsou obepnuté pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí textilní záložka, leták s historií MOLESKINE a praktická kapsa na vizitky a dokumenty. Gramáž papíru je 70 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Roller Kaweco má tělo z odolného ABS plastu, ergonomický úchop do tvaru trojhranu pro pohodlné psaní a vysoce kvalitní hrot. Šířka hrotu rolleru je 0,7 mm.
Dodáváno v dárkovém boxu.
Rozměry: 13 x 21 cm, 120 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Roller |
| Barva pera | Černá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Plast |
| Hmotnost | 0.5 |
| Šířka | 2.5 cm |
| Výška | 22.1 cm |
| Délka | 19.3 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 120 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz