Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
208 g
Vodotěsnost
300 m
Davosa Ternos Professional 68h Carbon Limited Edition 161.539.50 z řady Diving je potápěčský model, který ocení nejen profesionálové, ale i ambiciózní amatéři, pro jeho absolutní spolehlivost, vynikající zpracování a vysokou funkčnost.
Pouzdro hodinek Davosa Ternos Professional 68h Carbon je vyrobeno z ušlechtilé oceli s PVD úpravou v barvě "gunmetal" a skrývá v sobě mechanický strojek DAV 3121 (základem je La Joux-Perret) s automatickým nátahem. Ten se může pochlubit rezervou chodu až 68 hodin a disponuje ukazatelem data na tradiční pozici 3. Přehledný číselník je vyveden v potápkovém stylu a je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřní antireflexní úpravou, nemusíte se tedy bát jakéhokoli poškrábání. Přehlednost ve tmě zajišťuje luminiscence SuperLuminova. Díky průměru pouzdra 42 mm padnou hodinky na většinu pánských zápěstí.
Při výrobě číselníku a vložky do lunety z materiálu Forged Carbon vzniká náhodným spojováním jednotlivých uhlíkových vláken jedinečný vzor. To znamená, že každý z 200 kusů, které jsou očíslovány a dodávány s příslušným certifikátem, je jedinečný.
Forged carbon je speciání typ uhlíkového vlákna, kde jsou vlákna umístěna náhodně, což vytváří jedinečný vzhled a vlastnosti. Tento materiál byl poprvé použitý automobilkou Lamborghini. Forged carbon se vyrábí smícháním uhlíkových vláken s pryskyřicí a následným vytlačováním po požadovaného tvaru.
Voděodolnost modelu Davosa Ternos Professional 68h Carbon je 300 m (30 ATM), zvládnou tedy téměř jakýkoli kontakt s vodou, včetně potápění. Tuto vysokou voděodolnost podporuje šroubovací korunka. Hodinky byly vyrobeny v celkovém počtu 200 kusů.
Recenze a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Davosa |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Hmotnost | 208 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | DAV 3121 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+25 / den |
Rezerva chodu ![]() |
68 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 12,8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Překlápěcí s pojistkou |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Šedá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Korunka šroubovací |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
| Další funkce | Keramická luneta |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Švýcarská značka Davosa navazuje na tradiční řemeslnou výrobu hodinek a bohatou historii firmy Hasler & Co S.A., jejíž počátky se datují do roku 1881. Současná podoba značky vzniká ale až v roce 1993. Hodinky Davosa nabízí výborné zpracování, prvotřídní materiály a kvalitní švýcarské strojky a mezi zákazníky jsou ceněny především za zachování skvělého poměru cena – kvalita.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V portofoliu naleznete hodinky pro všechny příležitosti. Od sportovních kousků v „potápěčském“ designu až po decentní, společenské hodinky. Na výběr jsou jak mechanické, tak quartzové strojky. Davosa má zkrátka pro každého něco.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Davosa.
Informace o výrobci: DAVOSA Swiss, Bohle GmbH, Bunsenstraße 1a, 32052 Herford, Německo / info@davosa.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: