Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Unikátní 18ti měsíční plánovací diář značky Moleskine z limitované edice na motivy příběhu Le Petit Prince oceníte nejen pro jeho praktičnost, ale také originální design. Kalendář diáře je od července 2022 do konce roku 2023. Na levé straně jsou dny v týdnu a na pravé linkovaná stránka na poznámky.
Diář má pevnou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani tematická pohlednice a praktická kapsa. Gramáž papíru je 70 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 9 x 14 cm, 104 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.1595 |
| Šířka | 2 cm |
| Výška | 14 cm |
| Délka | 9 cm |
| Velikost diáře | A6 (S) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Modrá |
| Počet listů | 104 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz