Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní 18ti měsíční plánovací diář značky Moleskine oceníte pro jeho praktičnost a nadčasový design. Kalendář diáře je od července 2022 do konce roku 2023. Na levé straně jsou horizontálně vyobrazeny 3 dny a na pravé 4 dny v týdnu.
Diář má pevnou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani textilní záložka, tři listy barevných samolepek, leták s historií MOLESKINE a praktická kapsa. Gramáž papíru je 70 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 104 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.31 |
| Šířka | 13 cm |
| Výška | 21 cm |
| Délka | 1.4 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 104 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz