Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní nedatovaný diář značky Moleskine z limitované edice Smiley oceníte pro jeho originální design i praktičnost.
Diář má pevnou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Vnitřní část je tematicky zdobena prvky SMILEY. Diář je nedatovaný, což znamená, že můžete začít plánovat kdykoli během roku, stačí vyplnit data a začít. Speciální obsah diáře zahrnuje citáty, které motivují a inspirují. Nechybí ani textilní záložka, leták s historií MOLESKINE, tři listy samolepek a praktická kapsa na vizitky a dokumenty. Gramáž papíru je 100 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 120 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.5788 |
| Šířka | 3 cm |
| Výška | 14.7 cm |
| Délka | 22.2 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá, Žlutá |
| Počet listů | 120 |
| Gramáž papíru | 100 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz