Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Praktický měsíční diář Moleskine pro snadné plánování pracovních i soukromých povinností.
Měsíc je zobrazen na dvou stránkách, po kterých následují dvě linkované stránky. Na konci je 51 stran určených pro poznámky. Diář má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Obsahuje také praktickou vnitřní kapsu na vizitky a dokumenty, textilní záložku, 295 barevných samolepek a leták s historií Moleskine. Papír s gramáží 70 g/m2 navíc neobsahuje kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 64 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.193 |
| Šířka | 1.1 cm |
| Výška | 21 cm |
| Délka | 13 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | měkké |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 64 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz