Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní a praktický diář značky Moleskine pro pohodlné plánování osobního života i pracovních povinností.
Kapesní diář na rok 2024 má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání. Na každý den je v diáři samostatná stránka pro poznámky a zaznamenávání schůzek. Obsahuje praktickou vnitřní kapsu na vizitky, textilní záložku, 289 barevných samolepek a leták s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 70 g/m² navíc neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 9 x 14 cm, 200 listů
Velikosti zápisníků:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.22, 0.2195 |
| Šířka | 2.3, 2, 9.5 cm |
| Výška | 14, 14.5 cm |
| Délka | 9, 2.2 cm |
| Velikost diáře | A6 (S) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | měkké |
| Barva diáře | Černá, Zelená, Červená, Modrá |
| Počet listů | 200 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz