Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Praktický týdenní diář Moleskine pro snadné plánování pracovních i soukromých povinností.
Na levé straně jsou zobrazeny dny v týdnu a pravá linkovaná strana slouží pro poznámky a úkoly. Diář má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Obsahuje také praktickou vnitřní kapsu na vizitky a dokumenty, textilní záložku, 295 barevných samolepek a leták s historií Moleskine. Papír s gramáží 70 g/m2 navíc neobsahuje kyseliny.
Rozměry: 9 x 14 cm, 72 listů
Barevná provedení
černý: 1206/5724014
červený: 1206/5724024
modrý: 1206/5724044
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.104, 0.14 |
| Šířka | 1, 1.2 cm |
| Výška | 14 cm |
| Délka | 9 cm |
| Velikost diáře | A6 (S) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | měkké |
| Barva diáře | Černá, Červená, Modrá |
| Počet listů | 72 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz