Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Profesionální týdenní diář Moleskine pro snadné plánování pracovních i soukromých povinností.
Týden je zobrazen vertikálně na dvou stránkách, přičemž v pravém rohu je malý přehled aktuálního měsíce. Po každém týdnu jsou dvě volné strany na poznámky, projekty a úkoly. Na prvních stránkách diář nabízí také měsíční kalendář na levé straně a místo na měsíční projekty a úkoly napravo. Diář má pevnou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Obsahuje seznam státních svátků v jednotlivých zemích, stránky pro záznam služebních cest, stránku pro roční cíle a stránku shrnující jednotlivé týdny, odnímatelné listy, praktickou vnitřní kapsu, textilní záložku a 295 barevných samolepek. Papír s gramáží 70 g/m2 navíc neobsahuje kyseliny.
Rozměry: 19 x 25 cm, 144 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.675 |
| Šířka | 19.5 cm |
| Výška | 25.5 cm |
| Délka | 1.7 cm |
| Velikost diáře | B5 (XL) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 144 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz