Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Praktický plánovací diář Moleskine Spiral Academic nabízí prostor pro osobní cíle i profesionální plány od července 2022 do července 2023.
Diář má desky vyrobené z udržitelného papíru Favini, se zlatou ražbou letopočtu a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Pevná spirálová vazba je vyrobená z korku a umožňuje pohodlné rozevření diáře. Nechybí ani praktická vnitřní kapsa, 3 laminované záložky, 1 list barevných samolepek a leták s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 100 g/m² v slonovinové barvě navíc neobsahuje kyseliny.
Rozměry: 19 x 25 cm, 100 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.7323 |
| Šířka | 2.5 cm |
| Výška | 25.2 cm |
| Délka | 20.4 cm |
| Velikost diáře | B5 (XL) |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Šedá, Žlutá |
| Počet listů | 100 |
| Gramáž papíru | 100 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz