| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 155 g |
| Vodotěsnost | 300 m |
od 1 244 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
155 g
Vodotěsnost
300 m
Nový přírůstek do řady Grand Ocean od švýcarské značky Edox. Pánský model Date.
Pouzdro i náramek jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L a mají PVD povrchovou úpravu ve zlaté barvě. Průměr pouzdra je příjemných 40 mm. O přesný chod hodinek se stará švýcarský strojek Sellita SW 200 - jedná se o mechanický strojek s automatickým nátahem. Hodinky mají safírové sklo. Voděodolnost tohoto modelu je 30 ATM - jsou tedy vhodné jak pro plavání tak i pro potápění. Korunka je šrobovací se systémem Double O´ring - dvojí tesnění korunky a zadního víka.
Ručky a indexy jsou v barvě růžového zlata, krásně tak kontrastují se zeleným číselníkem, na kterém jsou detaily vln, symbolizující propojení této modelové řady s oceány, moři a jachtingem. Luminiscenční jsou jak ručky tak i malé body umístěné mezi indexy a vnejší stupnicí číselníku.
Datum je umístěno vedle indexu "3" hodiny. Výška pouzdra je 11,9 mm a váha hodinek činí 155 g. U náramku je bezpečnostní překlápěcí spona s logem Edox.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Edox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Hmotnost | 155 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Edox Caliber 80 (SW 200) |
| Přesnost chodu v sekundách | +/- 30 sek. |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 11,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ocel 316L s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Stříbrné, Zlaté |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
motýlové |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Bicolor |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské švýcarské hodinky Pánské zlaté hodinky Hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Grand Ocean Grand Ocean Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské mechanické hodinky Pánské potápěčské hodinky Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské zelené hodinky Edox Pánské hodinky Edox
EDOX patří k nejrychleji rostoucím švýcarským hodinářským společnostem v cenové hladině od 10.000 do 100.000 Kč. V roce 2024 slaví odivuhodné 140. výročí založení. „Naším cílem je stát se jednou z top 3 švýcarských hodinářských značek této cenové kategorie.“
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
EDOX si buduje trvalé jméno v oblasti sportovní časomíry jako "časomíra mistrů". EDOX je nezávislá švýcarská značka hodinek, která je převážně zaměřená na sportovní modely ve střední a vyšší cenové hladině. Nabízí celou řadu zajímavých modelů zaměřených na klientelu s vyšší kupní silou a citem pro kvalitu.
Hodinky EDOX nesou prestižní Swiss Made logo, důležitou a právně chráněnou známku potvrzující kvalitu luxusních švýcarských hodinek. Od roku 1884 jsou hodinky EDOX ručně sestavovány šikovnými hodináři ve švýcarské Juře, oblasti, která je celosvětově proslulá svým hodinářským uměním.
Více o značce se dozvíte v článku Nová značka v Helveti: Hodinky Edox – časomíra od mistrů hodinářů
Informace o výrobci: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švýcarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: