| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 94 g |
| Vodotěsnost | 300 m |
od 1 076 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
94 g
Vodotěsnost
300 m
Nový přírůstek do řady Grand Ocean od švýcarské značky Edox. Pánský model Automatic.
Pánské hodinky EDOX Grand Ocean Automatic 80140-3NANT-TIN z řady Grand Ocean nabídnou sportovní design ve spojení s kvalitním a odolným zpracováním, díky kterému jsou skvělou volbou pro volný čas i každodenní nošení.
Pouzdro hodinek o průměru 40 mm je vyrobeno z ušlechtilé chirurgické oceli 316L. Stříbrné ručky a indexy vytvářejí zajímavý kontrast na zeleném číselníku s plastickým vzorem, který evokuje plynulý pohyb, hloubku a neustále se měnící energii moře. Luminiscenční jsou jak ručky tak i malé body umístěné mezi indexy a vnější stupnicí číselníku. O bezpečí hodinek se stará nejen safírové sklíčko, ale také šroubovací korunka se systémem Double O´ring - dvojí tesnění korunky a zadního víka. Velmi zajímavý je i pohled na průhledné dýnko hodinek, které dává možnost sledovat precizní práci strojku.
Přesný chod modelu zajišťuje švýcarský mechanický strojek s automatickým nátahem Sellita SW 200 s rezervou chodu 38 h. Voděodolnost hodinek činí 300 m (30 ATM) a jsou tedy vhodné jak pro plavání tak i pro potápění. Hodinky jsou vybaveny látkovým řemínkem, který dokonale ladí k designu pouzdra.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Edox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Hmotnost | 94 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Sellita SW 200 |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 11,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Nerezová ocel |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Zelená |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Korunka šroubovací |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a body |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Út-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské švýcarské hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Grand Ocean Grand Ocean Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské mechanické hodinky Pánské potápěčské hodinky Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské zelené hodinky Pánské hodinky Edox
EDOX patří k nejrychleji rostoucím švýcarským hodinářským společnostem v cenové hladině od 10.000 do 100.000 Kč. V roce 2024 slaví odivuhodné 140. výročí založení. „Naším cílem je stát se jednou z top 3 švýcarských hodinářských značek této cenové kategorie.“
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
EDOX si buduje trvalé jméno v oblasti sportovní časomíry jako "časomíra mistrů". EDOX je nezávislá švýcarská značka hodinek, která je převážně zaměřená na sportovní modely ve střední a vyšší cenové hladině. Nabízí celou řadu zajímavých modelů zaměřených na klientelu s vyšší kupní silou a citem pro kvalitu.
Hodinky EDOX nesou prestižní Swiss Made logo, důležitou a právně chráněnou známku potvrzující kvalitu luxusních švýcarských hodinek. Od roku 1884 jsou hodinky EDOX ručně sestavovány šikovnými hodináři ve švýcarské Juře, oblasti, která je celosvětově proslulá svým hodinářským uměním.
Více o značce se dozvíte v článku Nová značka v Helveti: Hodinky Edox – časomíra od mistrů hodinářů
Informace o výrobci: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švýcarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: