Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Festina 6846/4 z řady Automatic zaujmou na první pohled průhledem skrz ciferník na automatický strojek, jehož soukolí hodinky pohání.
Hodinky Festina Automatic 6846/4 disponují minerálním sklíčkem a jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého řemínku. Na ciferníku nalezneme již zmiňovaný průhled, kterým lze prakticky neustále pozorovat chod strojku. Vodotěsnost činí 50 metrů (5 ATM) - vhodné na mytí rukou, či sprchování.
Model Festina 6846/4 je také často označován jako Festina F6846/4.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Festina |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota 82S0 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Matná černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Černá |
| Baterie | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Kořeny značky Festina sahají do Švýcarska roku 1902, kde tato značka vzniká. Následně se přes několik majitelů dostává pod španělskou nadvládu. Část produkce je ale stále kompletována ve Švýcarsku a nese tak označení Swiss Made.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
S více než stoletou tradicí se Festina stala velmi populárním výrobcem hodinek, jejichž design následuje aktuální módní trendy. V České republice se těší zvláště velké oblibě.
Festina podporuje cyklistiku a závody Giro d’Italia a Tour of Britain (kdysi hlavně Tour de France).
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Festina.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / info@festina.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: