Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Pro milovnice designových kousků
Nádherný hodinářský šperk. Přesně takové jsou luxusní hodinky z kolekce Automatic, které nadchnou každou ženu se smyslem pro zajímavý a nevšední design. Zaujmou nejen svým originálním provedením, ale i lákavou barvou. Díky svému celkovému provedení nabídnou jedinečnou podívanou. Z přední i zadní části je totiž možné pozorovat chod mechanického strojku, který hodinky pohání.
Věděli jste, že… Značka Festina je známá tím, že si zakládá na aktuálních trendech a často je i sama udává. V kolekci Automatic se tohoto renomé drží a vrací se k hodinkám s mechanickým strojkem, jako tomu bylo už od roku 1902, kdy byla značka založena.
Vysoce odolné a kvalitní provedení
Hodinky skvěle drží na ruce díky jemnému ocelovému tahu. Přestože působí jemně a křehce, díky voděodolnosti 50m zvládnou bez obtíží běžný kontakt s vodou a každodenní nástrahy. Číselník je navíc chráněn safírovým sklíčkem. Nehrozí tedy, že by se při běžném nošení poškrábalo, snad jen diamantovým šperkem.
V nitru tiká japonský mechanický strojek Miyota s automatickým nátahem. Hodinky se tak budou samy dotahovat přirozeným pohybem zápěstí při nošení.
Navržené pro působivý vzhled
Dechberoucí hodinky z kolekce Automatic doporučujeme všem ženám, které hledají eleganci a praktický šperk, a současně chtějí obdivovat fascinující fungování mechanického strojku.
Model Festina 20581/1 je také často označován jako Festina F20581/1.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Festina |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
| Rozměr pouzdra | 32,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Překlápěcí |
| Šířka pásku | 13,5 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
Akumulátor ![]() |
Ne |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ne |
| Další funkce | Průhled skrz ciferník |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Automatic Dámské hodinky podle značky Dámské hodinky Značky Festina
Kořeny značky Festina sahají do Švýcarska roku 1902, kde tato značka vzniká. Následně se přes několik majitelů dostává pod španělskou nadvládu. Část produkce je ale stále kompletována ve Švýcarsku a nese tak označení Swiss Made.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
S více než stoletou tradicí se Festina stala velmi populárním výrobcem hodinek, jejichž design následuje aktuální módní trendy. V České republice se těší zvláště velké oblibě.
Festina podporuje cyklistiku a závody Giro d’Italia a Tour of Britain (kdysi hlavně Tour de France).
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Festina.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / info@festina.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: