Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Napájecí článek
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
34 g
Vodotěsnost
50 m
Chytré golfové hodinky Garmin Approach S12/ Neo Tropic 010-02472-15 se pyšní jednoduchým ovládáním a mapami hřišť, díky čemuž jsou ideální volbou pro všechny milovníky tohoto ušlechtilého sportu.
Lehké a elegantní hodinky s předehranou databází většiny světových i českých golfových hřišť svým uživatelům nabídnou bezplatnou aktualizaci map, zobrazení zvoleného golfového hřiště, zbývající vzdálenosti k začátku, středu a konci greenu, měření délky ran a ušlé vzdálenosti.
Hodinky Garmin Approach S12/ Neo Tropic 010-02472-15 vynikají nejen velkým množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu, ale také elegantním designem, který je vhodný jak pro venkovní aktivity, tak do společnosti. Díky pouzdru o velikosti 43 mm a váze 34 g padnou hodinky skvěle na dámské i pánské zápěstí.
Voděodolnost tohoto modelu je 50 m (5 ATM), díky čemuž zvládne běžný kontakt s vodou. Pohodlný silikonový řemínek zaručí maximální komfort jak při běžném nošení, tak při sportovních aktivitách. Barevný displej s rozlišením 176 x 176 pix. se může pochlubit dobrou čitelností i za zhoršených podmínek.

Více informací o výkonu holí získáte po spárování hodinek se sadou snímačů holí Approach® CT10(prodává se samostatně).

Rychlé zobrazení začátku, středu a konce greenu vám poskytne všechny informace, které potřebujete pro bezchybný úder.

Na mapách hřišť najdete vzdálenosti k překážkám a doglegům, takže budete mít přesný přehled o tom, kde přesně na vás číhají, ať budete právě stát kdekoli.
Funkce:
Funkce pro golf:
KONEKTIVITA: Bluetooth® Smart
KOMPATIBILITA SE SMARTPHONEM: iPhone®, Android™
Snímače:
VÝDRŽ BATERIE
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Garmin |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 34 g |
| Pohon | Napájecí článek |
| Strojek | Quartz |
| Rozměr pouzdra | 43,7 mm |
| Výška pouzdra | 11,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Tvrzený polymer |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Silikon |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Zelená |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Sportovní hodinky Garmin jsou etalonem ve své kategorii. Technologicky udávají směr a zná je snad každý sportovec, horal, ale i milovník moderních technologií. S hodinkami Garmin si snadno změříte svou sportovní aktivitu, zaplatíte útratu v obchodě nebo si odnavigujete trek.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Garmin.
Informace o výrobci: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Velká Británie / +44 (0) 23 8052 4000
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: