Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Napájecí článek
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
69 g
Vodotěsnost
100 m
Sportovní hodinky Garmin fenix5S Plus Sapphire White, White Band 010-01987-01 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.
Pouzdro chytrých GPS hodinek Garmin fenix5S Plus Sapphire White, White Band 010-01987-01 je vyrobené z plastu a luneta je kovová. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu. velikost pouzdra je střední velikosti a to 42mm. Hodinky mají v paměti předinstalované mapy s možností automatické navigace, jsou vybavené WiFi konektivitou a nabízejí přehrávání hudby z vlastní paměti (až 500 skladeb).
Voděodolnost tohoto modelu je 100 m (10 ATM) a zvládne tedy i větší kontakt s vodou, jako je plavání. Pohodlný silikonový řemínek je vybaven systémem uchycení QuickFit®, který umožňuje rychlou výměnu bez pomoci nástrojů. Barevný displej je chráněn safírovým sklíčkem, které má zvýšenou odolnost proti poškrábání.
Specifikace:
7 dní v režimu smartwatch
až 11 hodin v plnohodnotném GPS záznamu
až 4,5 hodin GPS záznamu se současným přehráváním hudby
až 25 hodin v režimu UltraTrac
Hudba: Hodinky umožňují nahrání skladeb z počítače do vnitřní paměti pomocí USB kabelu nebo možnost ovládat připojený mobilní telefon. Pokud budete poslouchat hudbu přímo z hodinek, tak stačí jen připojit libovolná Bluetooth sluchátka a poslouchat i bez telefonu v dosahu. Do hodinek Fenix 5S se vejde až 500 skladeb.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Garmin |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 69 g |
| Pohon | Napájecí článek |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
7 dní v režimu smartwatch až 11 hodin v plnohodnotném GPS záznamu až 4,5 hodin GPS záznamu se současným přehráváním hudby až 25 hodin v režimu UltraTrac |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Silikon |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Bílá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Otočná luneta, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Bluetooth, Teploměr, Výškoměr, Barometr, Automatický kalendář, Duální čas / GMT, GPS navigace, Krokoměr, Srdeční tep, Ukazatel rezervy chodu, Smart funkce |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Sportovní hodinky Garmin jsou etalonem ve své kategorii. Technologicky udávají směr a zná je snad každý sportovec, horal, ale i milovník moderních technologií. S hodinkami Garmin si snadno změříte svou sportovní aktivitu, zaplatíte útratu v obchodě nebo si odnavigujete trek.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Garmin.
Informace o výrobci: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Velká Británie / +44 (0) 23 8052 4000
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: