| Pohon | Napájecí článek |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Hmotnost | 41 g |
| Vodotěsnost | 50M |
od 237 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Napájecí článek
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
minerální
Hmotnost
41 g
Vodotěsnost
50M
Garmin Forerunner 170 jsou sportovní chytré GPS hodinky zaměřené na běhání s personalizovanými tréninkovými plány pro začátečníky a pokročilými tréninkovými metrikami, které vám pomůžou dosáhnout vašich cílů.

1,2” BAREVNÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ AMOLED
VÝDRŽ BATERIE AŽ 10 DNÍ V REŽIMU SMARTWATCH
DOPORUČENÍ TRÉNINKU A REGENERACE
NA MÍRU ŠITÉ PLÁNY TRENÉRA GARMIN

Praktické běžecké GPS hodinky nabízejí důležité funkce, které vám pomohou posunout trénink na novou úroveň - například GPS, tempo, vzdálenost nebo srdeční tep na zápěstí.

Získejte tréninky šité na míru. Denní návrhy (nově zahrnují i indiánský běh) se po každém běhu aktualizují, aby odpovídaly vašemu výkonu a regeneraci.

Natrénujte na závod, dosáhněte požadovaného milníku nebo si zlepšete kondici pomocí tréninkových plánů, které se denně upravují na základě vašich metrik regenerace a zdraví. Můžete vybírat z plánů vhodných pro začátečníky, které zahrnují menší objem tréninku a běh střídají i s chůzí, nebo zvolit plány pro intenzivní trénink.

Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě variability srdečního tepu. Když spíte, hodinky sledují odchylky jednotlivých po sobě jdoucích úderů srdce.

Připravenost k tréninku vám prozradí, jestli jste připraveni vyběhnout. Stav tréninku umožňuje zjistit, jestli je trénink produktivní, a Training Effect poskytuje přehled o hlavním přínosu vašich tréninků.

Plaťte přímo ze zápěstí pomocí bezkontaktních plateb Garmin Pay a nechte si zasílat chytrá oznámení ze spárovaného telefonu.
Výdrž baterie:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Garmin |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové, Chytré |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 50M |
| Hmotnost | 41 g |
| Pohon | Napájecí článek |
| Rozměr pouzdra | 42,6 mm |
| Výška pouzdra | 11,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Polyamid vyztužený skelným vláknem |
| Barva pouzdra | Bílé |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Silikon |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Bílá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Řízené GPS / Rádiem | GPS |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Ukazatel měsíce | Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Řízené GPS, Bluetooth, Teploměr, Výškoměr, Barometr, Automatický kalendář, Duální čas / GMT, Fáze měsíce, GPS navigace, Krokoměr, Srdeční tep, Ukazatel rezervy chodu, Smart funkce, Antimagnetické, Odolnost proti vibracím, České menu |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | Datum, den v týdnu, stopky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Sportovní hodinky Garmin jsou etalonem ve své kategorii. Technologicky udávají směr a zná je snad každý sportovec, horal, ale i milovník moderních technologií. S hodinkami Garmin si snadno změříte svou sportovní aktivitu, zaplatíte útratu v obchodě nebo si odnavigujete trek.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Garmin.
Informace o výrobci: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Velká Británie / +44 (0) 23 8052 4000
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: