| Pohon | Napájecí článek |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Hmotnost | 40 g |
| Vodotěsnost | 50M |
od 194 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Napájecí článek
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
minerální
Hmotnost
40 g
Vodotěsnost
50M
Jednoduše ovladatelné entry-level chytré běžecké GPS hodinky Forerunner 70 nabízejí všechny důležité funkce pro začínající běžce.

Jednoduše ovladatelné chytré běžecké GPS hodinky Forerunner 70 nabízejí všechny důležité funkce pro začínající běžce.
1,2” BAREVNÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ AMOLED
VÝDRŽ BATERIE AŽ 13 DNÍ V REŽIMU SMARTWATCH
DOPORUČENÍ TRÉNINKU A REGENERACE
NA MÍRU ŠITÉ PLÁNY TRENÉRA GARMIN
PŘES 80 SPORTOVNÍCH FUNKCÍ
INTEGROVANÁ GPS PRO SLEDOVÁNÍ ČASU, VZDÁLENOSTI A TEMPA

Praktické běžecké GPS hodinky nabízejí důležité funkce, které vám pomohou posunout trénink na novou úroveň - například GPS, tempo, vzdálenost nebo srdeční tep na zápěstí.

Získejte tréninky šité na míru. Denní návrhy (nově zahrnují i indiánský běh) se po každém běhu aktualizují, aby odpovídaly vašemu výkonu a regeneraci.

Natrénujte na závod, dosáhněte požadovaného milníku nebo si zlepšete kondici pomocí tréninkových plánů, které se denně upravují na základě vašich metrik regenerace a zdraví. Můžete vybírat z plánů vhodných pro začátečníky, které zahrnují menší objem tréninku a běh střídají i s chůzí, nebo zvolit plány pro intenzivní trénink.

Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě variability srdečního tepu. Když spíte, hodinky sledují odchylky jednotlivých po sobě jdoucích úderů srdce.
Chytré funkce a bezpečnost
Hodinky automaticky detekují nehodu a odešlou zprávu s vaší přesnou polohou. V případě ohrožení můžete pomoc aktivovat i ručně.
Díky LiveTrack™ mohou přátelé a rodina sledovat vaši polohu a trasu v reálném čase. Funkce Garmin Share navíc umožňuje snadné sdílení uložených tras, lokalit a tréninků s ostatními.
Chytrá konektivita
Po spárování s telefonem přijímáte notifikace, e-maily i SMS přímo na zápěstí. Na hodinkách můžete také rychle psát a odesílat odpovědi (podporováno na Androidu a přes Garmin Messenger).
Navigace a personalizace
Garmin Connect Komplexní mobilní aplikace a online deník pro detailní analýzu tréninků, zdraví a pokroku.
Výdrž baterie:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Garmin |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Chytré, Univerzální |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 50M |
| Hmotnost | 40 g |
| Pohon | Napájecí článek |
| Rozměr pouzdra | 42,6 mm |
| Výška pouzdra | 11,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Polyamid vyztužený skelným vláknem |
| Barva pouzdra | Fialové |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Silikon |
| Šířka pásku | 20 |
| Barva náramku | Fialová |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Řízené GPS / Rádiem | GPS |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Ukazatel měsíce | Ano |
Ukazatel rezervy chodu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Řízené GPS, Bluetooth, Výškoměr, Automatický kalendář, Duální čas / GMT, Krokoměr, Srdeční tep, Ukazatel rezervy chodu, Smart funkce, Antimagnetické, Odolnost proti vibracím, České menu |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Další funkce | Datum, den v týdnu, stopky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské hodinky s bluetooth Pánské hodinky se stopkami Dámské sportovní hodinky Forerunner Pánské hodinky s datem Pánské sportovní hodinky Dámské hodinky do 10000 Kč Dámské hodinky s výškoměrem Dámské chytré hodinky Pánské černé hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské hodinky s budíkem Pánské chytré hodinky Dámské hodinky novinky Dámské hodinky s GMT (druhý čas) Forerunner 70 Pánské hodinky novinky Pánské hodinky řízené GPS Dámské fialové hodinky Dámské hodinky řízené GPS Dámské hodinky s napájecím článkem Dámské plastové hodinky Forerunner Pánské fialové hodinky Pánské hodinky Garmin Pánské hodinky s GMT (druhý čas) Pánské hodinky s napájecím článkem Pánské plastové hodinky Dámské hodinky s budíkem Pánské hodinky s výškoměrem Pánské univerzální hodinky Dámské hodinky s datem Dámské hodinky se stopkami Pánské hodinky s bluetooth Dámské hodinky s minerálním sklíčkem Pánské hodinky s minerálním sklíčkem Dámské univerzální hodinky Dámské hodinky Garmin
Sportovní hodinky Garmin jsou etalonem ve své kategorii. Technologicky udávají směr a zná je snad každý sportovec, horal, ale i milovník moderních technologií. S hodinkami Garmin si snadno změříte svou sportovní aktivitu, zaplatíte útratu v obchodě nebo si odnavigujete trek.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Garmin.
Informace o výrobci: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Velká Británie / +44 (0) 23 8052 4000
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: