Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Manuální
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Art Deco se setkává se stylem American Classic v nových modelech Hamilton Boulton Mechanical. Se svým výrazným tvarem pouzdra je Boulton hlavní oporou kolekce Hamilton od doby, kdy se poprvé objevila v roce 1940. Přepracována pro 21. století a poháněna úžasným strojkem H-50 s ručním nátahem, dokazuje, že vzhled Hamilton American Classic nikdy nevyjde z módy.
Unisex hodinky Hamilton American Classic Boulton Mechanical H13519641 nabízí klasický design, díky kterému jsou vhodným doplňkem ke košili, či obleku. Jejich nadčasovost z nich však dělá ideální doplněk pro každý den.
V pouzdře spolehlivě tiká švýcarský mechanický strojek Hamilton H-50 (základem je ETA 2801-2) s ručním nátahem. Ten pracuje na frekvenci 21600 polokmitů za hodinu, disponuje 17 kameny a především prodlouženou rezervou chodu 80 hodin.
Číselník je chráněn safírovým sklíčkem. Safírové sklíčko je u hodinek velkou výhodou, jelikož jej není téměř možné poškrábat. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli a na ruce hodinky drží díky kvalitně zpracovanému koženému řemínku modré barvy se stříbrnou trnovou sponou.
Voděodolnost tohoto modelu je 50 m (5 ATM), snesou kontakt s vodou při dešti a mytí rukou či rychlou sprchu, ale kvůli koženému řemínku doporučujeme hodinky na sprchování spíše sundávat.
Díky velikosti pouzdra 34,5mm x 38mm se jedná o model vhodný jak pro dámy tak i pány.
Originální řemínek na tomto modelu se označuje H6001351051.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Hamilton |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Manuální |
| Strojek | H-50 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 34,5 x 38 mm |
| Výška pouzdra | 11,2 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Modrá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
American Classic Pánské hodinky Boulton Unisex hodinky Hamilton
Značka Hamilton byla založena v Lancasteru v Pensylvánii, původně pro výrobu pouze kapesních hodinek. Díky přesnosti hodinek Hamilton byl vyřešen problém častých nehod v začátcích železniční dopravy na území Spojených států. Byla to vynikající kvalita a přesnost prvních kapesních hodinek Hamilton, stejně jako schopnost inovovat a rychle jednat při zachování vysokých standardů, co poprvé upoutalo pozornost americké armády již v roce 1914. Jako oficiální dodavatel pro americké ozbrojené síly během první světové války vybavil Hamilton stovky vojáků spolehlivými hodinkami. To vedlo k přesunu výroby od kapesních hodinek k pohodlnějším náramkovým hodinkám, což je změna, která tu zůstala.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Průkopnické, praktické a přesné: Značka Hamilton využívá jedinečnou kombinaci švýcarské preciznosti a amerického ducha k vytvoření osobitých, všestranných hodinek pro milovníky dbající na styl. Hamilton má dlouhou historii a dosáhl četných milníků, z nichž všechny přispěly k tomu, že se Hamilton stal silnou a mezinárodně uznávanou hodinářskou značkou, kterou dnes je.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Hamilton.
Další zajímavosti o značce si přečtěte v článku: Vítáme v Helveti další legendu: Je tu značka Hamilton
Informace o výrobci: Hamilton International Ltd, Länggasse 85, Biel, Švýcarsko / info@hamiltonwatch.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: