Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Manuální
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Hamilton American Classic Lancaster Special Exclusive Pocket Watch H89819120 zaujmou elegantním vzhledem inspirovaným historickými modely kapesních hodinek a přehledným číselníkem bílé barvy.
Hodinky Hamilton H89819120 na první pohled upoutají čistým provedením číselníku. Po obvodu bílého číselníku najdeme římské číslice, které umocňují historický a elegantní vzhled. Malá vteřinová ručka se nachází na pozici 6 hodiny. Hodinky pohání mechanický strojek s manuálním nátahem ETA 6497-1 s rezervou chodu až 50 hodin. Pro nastavení času a natažení hodinek slouží korunka na 12 hodině.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Hamilton |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské, Kapesní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Manuální |
| Strojek | ETA 6497-1 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
50 hodin |
| Rozměr pouzdra | 50 mm |
| Výška pouzdra | 12,45 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky, Mimostředná vteřinovka |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Značka Hamilton byla založena v Lancasteru v Pensylvánii, původně pro výrobu pouze kapesních hodinek. Díky přesnosti hodinek Hamilton byl vyřešen problém častých nehod v začátcích železniční dopravy na území Spojených států. Byla to vynikající kvalita a přesnost prvních kapesních hodinek Hamilton, stejně jako schopnost inovovat a rychle jednat při zachování vysokých standardů, co poprvé upoutalo pozornost americké armády již v roce 1914. Jako oficiální dodavatel pro americké ozbrojené síly během první světové války vybavil Hamilton stovky vojáků spolehlivými hodinkami. To vedlo k přesunu výroby od kapesních hodinek k pohodlnějším náramkovým hodinkám, což je změna, která tu zůstala.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Průkopnické, praktické a přesné: Značka Hamilton využívá jedinečnou kombinaci švýcarské preciznosti a amerického ducha k vytvoření osobitých, všestranných hodinek pro milovníky dbající na styl. Hamilton má dlouhou historii a dosáhl četných milníků, z nichž všechny přispěly k tomu, že se Hamilton stal silnou a mezinárodně uznávanou hodinářskou značkou, kterou dnes je.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Hamilton.
Další zajímavosti o značce si přečtěte v článku: Vítáme v Helveti další legendu: Je tu značka Hamilton
Informace o výrobci: Hamilton International Ltd, Länggasse 85, Biel, Švýcarsko / info@hamiltonwatch.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: