| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 69 g |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 166 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
69 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Iron Annie 5938M-1 z modelové řady Classic nabízí klasický, přehledně zpracovaný číselník. Ocení jej především milovníci společenských hodinek, model je však ideální také pro každodenní nošení.
Hodinky Iron Annie 5938M-1 pohání švýcarský bateriový strojek Ronda 6004.D, který je zajímavý mimostředným uložením vteřinové ručky v číselníku na pozici 6. hodiny. Nadčasový a přehledností vynikající číselník je osazen plastickými indexy na hodinových pozicích a výraznými ručkami s nánosem luminiscence. Ocelové pouzdro hodinek doplňuje kovový pletený náramek, tzv. mesh. Číselník je chráněn minerálním sklem. Díky průměru pouzdra 41 mm jsou ideální pro většinu pánských zápěstí.
Vzhledem k určení modelu, je vodotěsnost dostatečných 50 metrů - hodinky zvládnou kontakt s vodou při mytí rukou, dešti, ojediněle sprše.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Iron Annie |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 69 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 6004.D |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Classic Hodinky Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky s datem Pánské hodinky v akci Pánské stříbrné hodinky Classic Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské německé hodinky Pánské bílé hodinky Black Friday Black Friday Výprodej hodinek Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky s minerálním sklíčkem Iron Annie Pánské hodinky Iron Annie
Značka Iron Annie je vzpomínkou na letoun JU52 s registrací D-AQUI, známý letoun, který jeden Američan láskyplně přejmenoval na „Iron Annie“. Stejně jako jejich legendární vzor jsou všechny hodinky Iron Annie symbolem robustnosti, spolehlivosti, technických inovací, vysoké kvality a výrazného designu.
Modely zaujmou sofistikovaným, osobitým designem při vynikajícím poměru ceny a výkonu a vysoké kvalitě výrobků. Všechny hodinky této značky jsou vyráběny vysoce kvalifikovanými hodináři v Německu.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: