Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Německé hodinky Junghans Mega Futura Limited Edition 26/4100.00 jsou ikonické rádiem řízené digitálky, které i přes svůj moderní vzhled přináší dávku elegance a nadčasovosti. Tato limitovaná edice vznikla v počtu pouhých 80 kusů pro celý svět. Je vyrobena na počest výročí 35 let od vzniku prvních rádiem řízených hodinek Junghans s názvem Mega 1, na teré tento model designově navazuje a které byly zároveň první rádiem řízené hodinky na světě!
Hodinky Junghans Mega Futura Limited Edition 26/4100.00 jsou osazeny in-house strojkem J604.90 s funkcí multifrekvenčního příjmu rádiového signálu. Strojek dokáže přijímat signál ze 4 rádiových přijímačů na světě a to v Evropě, Severní Americe a v Japonsku (2 vysílače). Model Junghans Mega Futura nabízí díky řízení rádiem také automatický kalendář, nebo automatickou změnu letního/zimního času (při úspěšném příjmu rádiového signálu). Firma Junghans je navíc ve výrobě solárních a rádiově řízených hodinek jedním z průkopníků. Pyšní se primátem z roku 1990, kdy vyrobila vůbec první rádiově řízené náramkové hodinky na světě!
Digitální displej, který je vybaven podsvětlením a možností nastavení kontrastu, je chráněn safírovým sklem, jenž je maximálně odolné proti poškrábání. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli a je doplněno koženým řemínkem. S vodotěsností 5 ATM (50 metrů) snesou hodinky drobný kontakt s vodou, který můžeme přirovnat k mytí rukou, či sprchování.
Tato limitovaná edice byla vyrobena v počtu pouhých 80 kusů a oslavuje 35 let od vzniku prvních rádiem řízených hodinek světa. Těmi byly hodinky Junghans Mega 1 z roku 1990, přičemž rádiem řízené hodiny vyvinula značka Junghans už v roce 1985. Ve světě rádiem řízených časomír je tedy Junghans jedním z průkopníků a sázkou na jistotu.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Junghans |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Junghans J604.90 |
| Přesnost chodu v sekundách | 1 sek./100000let |
Rezerva chodu ![]() |
24 měsíců |
| Rozměr pouzdra | 38,5 x 44 mm |
| Výška pouzdra | 9,2 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Řízené GPS / Rádiem | Rádiem |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Podsvícení, Řízené rádiem, Automatický kalendář |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Junghans - německá tradice od roku 1861. Hodinky Junghans pocházejí z německého Schrambergu a patří k nejúspěšnějším německým značkám. Známé jsou řady Junghans Meister a Max Bill od stejnojmeného designéra, který vtiskl značce Bauhaus design. Technologické patenty pak drží řada Performance.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Junghans.
Informace o výrobci: Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co.KG, Geißhaldenstrasse 49, 78713 Schramberg, Německo / info@junghans.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: