Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Luxusní kožený zápisník značky Moleskine je ideální pro zachycení inspirace, myšlenek i běžných každodenních událostí.
Zápisník má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách, je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání a navíc je vybavený kapsou na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu. Uvnitř najdete praktickou textilní záložku a leták s historií MOLESKINE. Gramáž papíru je 100 g/m², přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 88 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.43 |
| Šířka | 2.4 cm |
| Výška | 15.4 cm |
| Délka | 23 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
linkovaný |
| Desky | měkké |
| Barva diáře | Žlutá |
| Počet listů | 88 |
| Gramáž papíru | 100 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz