Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Stylové kuličkové pero značky Faber-Castell z kolekce Hexo, která vsadila na střízlivý design v moderním pojetí.
Pero má šestihranné tělo z eloxovaného hliníku, které doplňuje pružný kovový klip a černé detaily. Nechybí ani praktický otočný mechanismus a černá vysokokapacitní náplň. Nekomplikovaný design a prvotřídní zpracování kolekce Hexo si najde své příznivce mezi mladou generací i zkušenými businessmany.
Dodáváno v dárkové krabičce a s černou náplní.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá, Šedá, Růžová |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Hliník, Kov |
| Hmotnost | 0.035 |
| Šířka | 2.1 cm |
| Výška | 1.8 cm |
| Délka | 16 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz