Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Nadčasové kuličkové pero značky Lamy z kolekce 2000, která je inspirovaná principy uměleckého stylu Bauhaus a ověnčená mezinárodními cenami.
Pero má tělo z kvalitního mučenkového dřeva, které doplňují detaily z nerezové oceli. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus a černá náplň M 16. Elegantní kombinace kvalitních materiálů a čistého designu dělá z pera ideální psací nástroj pro každodenní použití a to jak při plnění pracovních, tak i studijních povinností.
Dodáváno v dárkové krabičce se stojánkem.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Hnědá, Šedá |
| Materiál pera | Ocel, Dřevo |
| Hmotnost | 0.392 |
| Šířka | 8 cm |
| Výška | 22.5 cm |
| Délka | 8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz